Sterckmedia_wiezijnwe

Een sterckx team

Ons ervaren, creatief en enthousiast team zorgt tot in detail voor ontwerp en realisatie van uw zorgvuldig uitgebalanceerd communicatieplan.

Commerciële Meedenkers

Olivier Sterckx – olivier@sterckxmedia.be
Natalie Vauterin – natalie@sterckxmedia.be
Carla Raemdonck – carla@sterckxmedia.be
Gerben Dierickx – gerben@sterckxmedia.be
Anneleen Bral – anneleen@sterckxmedia.be
Yannick Lettelier – yannick@sterckxmedia.be
Marina Van den Heuvel – marina@sterckxmedia.be
Cindy De Mesmaecker – info@sterckxmedia.be

Grafische Ontwerpers

Daan – info@sterckxmedia.be
Laura – info@sterckxmedia.be

Technische Afdeling

Tom, Jean-Pierre, David & Joran – info@sterckxmedia.be